זרי כלה מיוחדים

unnamed

להיות מיוחדת, להפיק אירוע מיוחד, לייצר חוויה חד פעמית ומיוחדת, זה מה שכולנו מצפים מהחתונה שלנו. העניין הוא שהפקת חתונה מיוחדת והנאה מחוויה מיוחדת, חייבות להתבסס על תפיסה כללית שאמורה לבוא לידי ביטוי בכל אלמנט ואלמנט באירוע. המקום צריך להיות מיוחד, המוסיקה מיוחדת, הקייטרינג מיוחד, התלבושות מיוחדות, שמלת כלה מיוחדת, הכל מיוחד. אחד המרכיבים שגם צריך להיות מיוחד בתוך חוויה מיוחדת כוללת הוא זר הכלה. זרי כלה מיוחדים הם זרים שיכולים לקבל את הייחוד שלהם משלושה מקורות מרכזיים: צבע, סוג ועיצוב.

צבעים, סוגי פרחים ועיצוב הזר

הצבעים: ורוד, אדום ולבן. סוגי הפרחים: ורדים ושושנים. העיצוב: פעמון הפוך עם שזירה צמודה של הגבעולים והתרחבות ראשי הכותבת בצורה מעוגלת או שטוחה. כל זר כלה שיתבסס על מאפיינים שונים מאלה יכול להיכלל בקטגוריה של זרי כלה מיוחדים, וככל שהשינוי יהיה מהותי ומשמעותי יותר, כך יהיה הזר מיוחד יותר. יחד עם זאת, מיוחד הוא לא בהכרח חיובי, ובעיצוב זר כלה מיוחד עדיין חשוב לשמור על מספר עקרונות מעולם העיצוב, מעולם סידור הפרחים ובהקשר הספציפי של חתונה והערכים שהיא מייצגת. זר פרחים לשבת שאותו אוחזת כלה תחת חופתה הוא בהחלט זר כלה מיוחד, אבל לחלוטין לא מיוחד במובן החיובי של המילה.

שמירת איזון בין הרצון לייחוד ובין ערכי החתונה

שמירת האיזון בין הערכים שאמור הזר לשקף ובין הרצון לאחוז זר כלה מיוחד, היא משימה שעבור אנשי המקצוע המתאימים אין שום בעיה לעמוד בה, וכל מה שהם זקוקים לו הוא להבין כיצד בדיוק היית רוצה לראות את זר הכלה שלך, כיצד את רואה אותו בדמיונך. זרי כלה מיוחדים יכולים להיות למשל זרים מוארכים בתצורת חץ יותר מאשר בתצורת פעמון. זרים מיוחדים יכולים לקבל את הייחוד שלהם משילוב של צבעים מיוחדים, אך כאלה שעדיין עומדים בסטנדרטים של זר כלה. כך למשל, הגוון התכלת והטורקיז הם אינם גוונים פופולאריים בעולם זרי הכלה, אך עדיין יכולים להתאים מאוד לערכים של חתונה אם משלבים אותם בצורה נכונה.

Depositphotos_7981627_s-2015-1-1-199x300 זרי כלה מיוחדים

שילוב של סוגי פרחים שונים, לרבות פרחי משי

גם בהיבט של סוגי הפרחים אותם ניתן לשלב בזר, ניתן בהחלט למצוא שילובים מעניינים שבאמצעותם ניתן ליצור זרי כלה מיוחדים, ובכלל זה פרחי משי ופרחים סינטטיים, המאפשרים מגוון רחב יותר של תצורות ושילובי צבעים שפשוט קשה להשיג בטבע, פרחים עדינים ובעלי ראש כותרת אסתטי אך לא דומיננטי מדי. כאמור, אנשי המקצוע המתאימים, ידעו לגבש עבורך זרי כלה מיוחדים בכל תצורה שתבקשי, ויחד עם זאת יקפידו להישאר בגבולות הגיזרה של זרי כלה עם הערכים האסתטיים הנדרשים, על כל המשתמע מכך.

עיצוב הזר – הפרמטר הטוב ביותר ליצירת זרי כלה מיוחדים

אחרי שאמרנו את זה, הפרמטר שבו תוכלי ליהנות מהגמישות הרבה ביותר ליצירת זרי כלה מיוחדים הוא פרמטר עיצוב הזר. כאמור, העיצוב המקובל הוא זר בצורת פעמון הפוך. באמצעות טכניקות סידור מקצועיות, ניתן למעשה ליצור כל צורה של סידור הפרחים בזר, החל משינויים קטנים ליצירת פעמון הפוך בצורת כוכב או לב, וכלה בעיצובים שמשנים לחלוטין את המראה של הזר, מאריכים אותו והופכים אותו למשהו שנראה שונה מזרי הכלה הסטנדרטיים, גם כאשר מביטים בו מרחוק. שינוי העיצוב במובן זה יכול לעלות בקנה אחד עם הכללים שחלים על עיצוב וסידור זרי כלה, ובמקביל גם ליצור מוקד אסתטי ומבני שהופך את הזר למיוחד ויוצא דופן אל מול כל השאר.

מוזמנת לקרוא גם על מתנה לחינה

 

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*