זר כלה

depositphotos_8606487_s-2015-1

זרי כלה הפכו לפני שנים רבות למוסכמה חברתית, ולא רק בדת היהודית. כל כלה במעמד החופה אוחזת זר כלה, ואת הסמליות של הזר אפשר לשייך לשורה של ערכים כמו יופי, אהבה, נאמנות, פריחה ושגשוג, מזל וכדומה. לו היינו מרכזים פה עשרות תמונות של כלות האוחזות את זריהן בידיהן תחת החופה, היינו מגלים שמרבית הזרים דומים זה לזה, בגודלם, בצבעים הדומיננטיים ואף בעיצוב הכללי שלהם. השאלה היא מה הם אותם כללים שעל פיהם מעצבים זרים לכלה ועד כמה חשוב שתעמדי בכללים האלה. אולי יהיה זה נכון יותר עבורך לבחור דווקא בעיצוב שונה ואחר, עיצוב שייחד את זר הכלה שלך מכל האחרים.

עיצוב זר כלה מחוץ למיין סטרים המקובל

ובכן, זר כלה טיפוסי הוא זר שושנים וורדים בגווני אדום, לבן או ורוד, קצוצים לאורך קצר ומאוגדים יחד בעיצוב קשיח בתצורה של פעמון הפוך. גבעולי הפרחים שזורים יחד באמצעות רצועת תחרה או סאטן בגוון תואם, כך שקל מאוד לאחוז את הזר ביד, אך הוא הולך ומתרחב באזור ראשי הכותרת של הפרחים. לעיצוב בסיסי זה ניתן להוסיף סרטים ארוכים יותר, כיסוי של בד תחרה עדין ודקיק ושילוב של אלמנטים עיצוביים מעודנים בלב הזר. אם את מחפשת את אפשרות המיין סטרים המקובלת, זהו העיצוב שאיתו תרצי לצעוד אל חופתך, אך האם את באמת מחפשת להיות חלק מן המיין סטרים, או שאת מבקשת להרגיש מיוחדת ולהיות מיוחדת?

משמעות לכל צבע ולכל שילוב צבעים

עיצוב זר כלה בעיצובים יוצאי דופן היא אפשרות שיכולה לקרוץ לך מאוד, ויש סיבות טובות לכך. יחד עם זאת, מהלך כזה הוא אינו נטול סיכונים, ואם את בוחרת באפשרות זו, חשוב מאוד שאת העיצוב תבצעי אצל אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, שיבטיחו כי הזר הייחודי שלך יהפוך לנכס ולא לנטל. כך למשל, ברמה הבסיסית ביותר, לכל צבע ישנה משמעות בעולם הפרחים. לגוון הצהוב ישנן מספר משמעויות, וכך גם לגוון האדום, הלבן, הסגול, הוורוד והכתום. שילובים שונים של גוונים יוצרים משמעויות שונות למטרות שונות, וגם אם את או האורחים שלך אינם בקיאים במשמעויות אלה, ברמת התת מודע כל אחד יכול להרגיש האם הזר מתאים למעמד והאם הוא מעורר את התחושות המצופות או את התחושות הבלתי רצויות.

-כלה-300x199 זר כלה

תשומת לב לכל פרטי העיצוב שמרכיבים את הזר

זר כלה יכול בהחלט להיות צבעוני, אבל לא כל זר פרחים לשבת יכול לשמש כזר כלה. לא כל צבע ולא כל סוג של פרח יכול לייצר את המכלול שהופך את זר הכלה למה שהוא אמור להיות. בהיבט זה חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה של הצבעים, של סוגי הפרחים, של אורך הפרחים, של אופן שזירת הפרחים זה לצד זה ושל עיטור הזר. בזמן החופה, מאות זוגות עיניים צפויים להיות מכוונים אלייך ולבחון כל פרט ופרט בלבוש שלך, בעיצוב השיער, באיפור, בהליכה שלך, בהבעות הפנים וגם בזר שתאחזי בידך. במעמד כזה את רוצה שהכל יהיה מושלם, ולבטח מרכיב חשוב ומרכזי כמו זר כלה.

האצילי את המשימה על איש המקצוע המתאים

בהתאם לכך, אם את מחליטה ללכת בכיוון של זר כלה ייחודי ויוצא דופן, אל תעצרי את עצמך, אך עשי זאת כפי שצריך. האצילי את המשימה על איש מקצוע המתמחה בסידור פרחים, ויכול לבנות עבורך זר שונה מכל הזרים, אך גם זר שתהיי גאה לאחוז אותו בידך, לצלם אותו ולהציג אותו בפני כל.

לפרטים נוספים והתייעצות – מוזמנות ליצור קשר

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*