זר פרחים לכלה

unnamed (6)

 ←  למעבר ישירות לעמוד המוצרים המלא של זרי כלה  – לחצו כאן  →

 

זר לכלה הוא חלק בלתי נפרד מהופעתה של הכלה בליל כלולותיה. שמלת כלה, הינומה, נעליים תואמות, תכשיטים תואמים, עיצוב שיער, איפור ו… זר פרחים לכלה. כשבוחנים את ההופעה של כלה טיפוסית בליל כלולותיה, אפשר בהחלט לשים לב לקו מנחה שעובר כמו חוט השני בין כל מרכיבי ההופעה. קו מנחה זה כולל בתוכו אל אלמנט האסתטיקה והיופי, אבל הוא כולל גם את אלמנט הקדושה, הטהרה, התום והאהבה. את כל אלה מבטאת הופעת הכלה באמצעות שמלת הכלה המהודרת, כמעט תמיד לבנה כשלג, באמצעות ההינומה שמעניקה את תחושת הקדושה והטהרה ובאמצעות זר הפרחים. עיצוב השיער והאיפור הם בעיקר מרכיבים אסתטיים, חשובים בפני עצמם.

 

 

זר פרחים לכלה

 

 

זר פרחים לכל אירוע ולכל מטרה

אחרי שמבינים את זה, ניתן להבין גם מדוע ישנה חשיבות לבנות זר פרחים לכלה על פי כללים ברורים, שמספרים את הסיפור שאותו רוצים בני הזוג, והכלה בפרט, לספר תחת החופה. זר פרחים הוא מונח גג שכולל בתוכו סידורי פרחים לבית, לעסק, למקום ציבורי, לאירוע, למפגש משפחתי או מפגש אוהבים, לקבלת פנים חמה ולעוד אין ספור סיטואציות ומצבים, ובהם זר פרחים לכלה הוא מקרה פרטי ייחודי העומד בפני עצמו, וצריך לכלול את המאפיינים הספציפיים המתאימים לו.

משימת עיצוב מקצועית, שצריכה להתבצע על ידי ידיים מקצועיות

בהתאם לכך, את משימת העיצוב של זר פרחים לכלה, את בהחלט רוצה להשאיר לידיים מקצועיות, ידיים עם ניסיון והיכרות מעמיקה עם עולם הפרחים בכלל, ועם הקשר שלו למעמד החופה. הדברים נאמרים מהסיבה הפשוטה, שאפשר למצוא כלות רבות הסומכות על קרובי משפחה וחברות, שהתגלו בעבר כבעלות טעם אישי מפותח, לצורך עיצוב זר הכלה עבורן. בפועל, התוצאה הסופית עשויה להיות אכן אטרקטיבית ברמה האסתטית, אך היא תבלוט בחוסר ההתאמה שלה לאירוע עד לרמה כזאת שהיא יוצרת הפרעה בתחושה של כל מי שמתבונן בכלה אוחזת את הזר מתחת לחופה. עיצוב זר פרחים לכלה הוא תהליך שצריך להתבצע על פי עקרונות מקצועיים, ולכן חשוב להשאיר את המשימה לידיים מקצועיות בלבד.

יצירת העיצוב הייחודי והשלכות המחיר

בהיבט העלות, מגוון האפשרויות הוא מצומצם למדי, אלא אם את רוצה עיצוב מיוחד. למעשה, עיצוב הזר הוא האלמנט המרכזי שבו נכון לבצע שינויים ולייצר את הייחודיות המיוחלת. הצבעים צריכים להיות אחידים, קרי לבן, אדום וורוד, סוגי הפרחים צריכים להיות אחידים למדי קרי וורדים ושושנים, אבל העיצוב בהחלט יכול להשתנות מזר לזר, ובהתאם למורכבות העיצוב שאת מחפשת, כך ישתנה גם המחיר. אחרי שאמרנו את זה, מחיר יכול להשתנות מעוד אין ספור סיבות שלא קשורות כלל למורכבות העיצוב של זר פרחים לכלה, ולכן בכל מקרה יהיה זה נכון מבחינתך לבצע השוואת מחירים, שבמקרים מסויימים יכולה לחסוך לך מאות רבות של שקלים.

זר פרחים לכלה – שילוב של אלמנטים עיצוביים

בעיצוב זר פרחים לכלה ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של אלמנטים עיצוביים, שאולי כרגע אינך מכירה או שיש לך דעה ברורה סביב כל אחד מהם. כך למשל, לא כל כלה תתחבר לאפשרות של זר פרחים לכלה עשוי פרחי משי או פרחים סינטטיים אחרים. בפועל, השימוש בפרחים אלה הוא בדרך כלל במשולב עם פרחים טבעיים, שמהווים את עיקר הזר. ישנם כאמור, עוד לא מעט אלמנטים עיצוביים שניתן לשלב בזר, וככל שתגיעי למשימה עם ראש יותר פתוח כך תוכלי להבטיח לעצמך גם זר שמתאים למעמד החופה, וגם את הייחודיות שכל כלה רוצה להעניק לעצמה בליל כלולותיה.

לפרטים נוספים ומענה לכל שאלה מוזמנות ליצור קשר

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר.

*

Call Now Button