פרחי משי

_DSC3962

אחד התחומים בהם עולה האפשרות לעשות שימוש בפרחי משי הוא תחום זרי הכלה וסידורי פרחים לאירועים, ובתחומים אלה גם אפשר מאוד להתחבר לאפשרות הזאת. ישנם מצבים בחיים בהם ישנו ערך קריטי לעצם המראה, הריח והתחושה הטבעית של הפרח, ובמקרים אלה לא נתפשר על בחירת פרחים טבעיים לטובת המטרה. כך למשל, כאשר אנו רוצים לעצב את הבית עם זרי פרחים, יש בהחלט חשיבות לכך שהפרחים יהיו טבעיים ויפיצו ריח של רעננות בבית. במקרים אלה, פרחי משי אולי מתאימים פחות, אם כי ראוי לציין שלא מעט אנשים מעריכים את האפשרות הזאת גם לזרי פרחים ביתיים, בעיקר בגלל שהם לעולם אינם נובלים, ולא צריך לקנות חדשים מדי שבוע.

בניית זר שמציג ומדגיש את הערכים הרלוונטיים

כמו בכל תחומי חיינו, גם בתחום העיצוב באמצעות פרחים חלה התפתחות טכנולוגיות משמעותית, וכיום ניתן להשיג פרחי משי בעיצובים מרהיבים, במגוון רחב של תצורות המדמות סוגי פרחים שונים, גוונים שונים ואפילו אפשרויות שהטבע לא יכול להציע לנו. זוהי בדיוק הסיבה מדוע פרחי משי הם כל כך פופולריים בתחום של זרי כלה, שכן הם מאפשרים לנו לייצר עיצובים מיוחדים וייחודיים, המיועדים להציג את הערכים החשובים והמרכזיים של ליל הכלולות: קודש, טהרה, אהבה, זוגיות, יופי, ניקיון, תום וכן הלאה. באמצעות פרחים אלה ניתן ליצור עיצובים שפשוט לא ניתן ליצור באמצעות פרחים טבעיים, ובמסגרת המגבלות הברורות שבהן אמור לעמוד זר לכלה.

מגוון רחב של עיצובים – זהירות לא לגלוש מגבולות הגזרה

אחרי שאמרנו את זה, פרחי משי יכולים להגיע באין ספור עיצובים, ולא כל עיצוב מתאים לזרי כלה. בעיצוב זרי כלה ישנה חשיבות רבה לאסתטיקה כמובן, אבל בראש ובראשונה, על הזר לעמוד בעקרונות המקצועיים של עיצוב זרי כלה. עיצוב זה חייב לייצג בסופו של דבר את הערכים אותם הזכרנו לעיל, והוא לבטח לא אמור לייצג ערכים שאינם קשורים למעמד החופה והחתונה. כך למשל, ישנם פרחי משי שאיתם אפשר לבנות זר גרנדיוזי שכל אחד ישמח להציב בביתו על שולחן פינת האוכל, אך לחלוטין אינו מתאים כזר כלה, לא בצבעים, לא באורך, לא בסידור והשזירה ולא בסוגי הפרחים הנבחרים. מצד שני פרחי משי יכולים להתאים כמתנה לחינה או מאורעות שמחים אחרים.

פרחי משי

פרחים טבעיים מול פרחי משי –אפשר גם לשלב ביניהם

אחד השיקולים שאותו הזכרנו לעיל, והוא נכון גם בעולם זרי הכלה, הוא השיקול של פרח טבעי מול פרח סינטטי. כלות רבות רואות ערך רב בכך שהזר יהיה עשוי פרחים טבעיים ולו בשל הסמליות והתחושה הטובה שזר כזה מעניק להן, על פני התחושה של זר סינטטי. זהו כמובן לא רק שיקול לגיטימי, אלא גם נכון. יחד עם זאת, ייתכן שעבורך אין לנושא זה משמעות, ובמקרה כזה נפתחות בפנייך אפשרויות רבות יותר לסידור זר כלה ייחודי באמצעות פרחי משי. כמו כן, השימוש בפרחים אלה אפשרי לא רק במסגרת בניית זר שלם שכולו טבעי או כולו סינטטי, אלא שימוש חכם בפרחים עשויים משי כדי לעצב ולגוון את הזר הבסיסי, שמורכב מפרחים טבעיים.

תמיד חשוב להסתייע באנשי המקצוע המתאימים

בין שאת בוחרת לבנות זר כלה עשוי פרחי משי, בין שאת בוחרת באפשרות של פרחים טבעיים בלבד ובין שאת בוחרת לשלב בין השניים בצורה חכמה, את רוצה להטיל את המשימה על אנשי המקצוע הנכונים, שיבטיחו שבליל החופה תוכלי לאחוז בידייך זר שאת מתחברת אליו ברמה הרגשית והאסתטית, זר שאת גאה להחזיק בידייך ולהציגו בפני כל הסובבים אותך. בסטודיו טלי תמצאי יצירתיות , דיוק ומקצועיות שאין שני להם- צרי קשר.

 

 

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר.

*

Call Now Button